Bize Yazın Sorularınız için bize mail atın.

Çamlıca Etiket Rulo A.Ş. Hakkında

Şirketimiz 1992 yılında yazarkasa rulosu imalat ve satış amacıyla kurulmuştur. Uzun yıllar bu sektörde sağlam ve emin adımlarla ilerleyerek sektörün vazgeçilmez firnaları arasında yerini almıştır. 1999 yılında barkod sistemleri otomasyon işine başlamış olan firmamız 2000 yılında etiket imalatına başlamıştır ve kısa süre içerisinde sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Beklentilerinizin Bir Adım İlerisi

Şirketimiz her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran sektörde ilk defa garantili etiket satışına başlamıştır. Ürettiği ürünlerin sonuna kadar arkasında olan firmamız imal edilen ürünün istenilen kalitede olmaması durumunda üretilen ürünleri koşulsuz geri almayı taahhüt etmiştir.

Firmamız her gün artan üretim kapasitesiyle yıllık yaklaşık 12.000.000 m2 kendinden yapışkanlı kağıt işleyebilme kapasitesine sahiptir. Firmamız sektöründe en son gelişmeyi ve teknolojiyi devamlı takip eden kendini yenileyen ve müşterilerine daima daha iyi hizmet verebilmek için kendini yenilemektedir.

Firmamızın sektörün gerektirdiği kalite kadar ürettiğimiz mamülün çok önemli olması sebebiyle termin tarihi olarak da en hızlı şekilde müşterilerine hizmet verebilmek için geniş makine parkuruna sahiptir. Firmamız sektörüyle ilgili geniş ürün yelpazesine sahiptir. Ayrıca 48.000.000 m2 termal ve hassas kağıtları işleyebilme kapasitesine sahiptir.

Çamlıca Etiket Rulo A.Ş.